Kā likt likmes uz futbola stūriem

  Uzziniet, kā likt likmes uz futbola stūriem, šajā rokasgrāmatā par derībām par futbolu tiešsaistē.

  Kā likt likmes uz futbola stūriem

  Futbols ir viens no populārākajiem sporta veidiem pasaulē, uz kuru var likt likmes, un derību veicēji nemitīgi cenšas atrast jaunus un interesantus veidus, kā ar šo sporta veidu pelnīt naudu.

  Viena derību taktika, kas sportā kļūst arvien populārāka, ir likmes uz futbola stūriem.

  Ideja par derību veikšanu uz futbola stūriem var šķist dīvaina tiem, kas šo sporta veidu nepārzina, taču tā ātri vien kļūst par labu naudas pelnīšanas veidu dažiem pieredzējušākiem sporta derību slēdzējiem.

  Faktiski derības uz futbola stūriem ir daudz vairāk, nekā šķiet, un mēs šeit , Bonus Bets.com, esam to apkopojuši šajā noderīgajā mazajā rokasgrāmatā.

  Likmju veidi

  Kopējā summa: Visredzamākais tirgus, kurā likt likmes, runājot par futbola stūriem, ir kopējā summa.

  Kā norāda nosaukums, tad jūs veiksiet likmi uz kopējo stūru skaitu.

  Šāda veida likmes parasti tiek pasniegtas dažādos veidos, un visizplatītākais ir virs/zem formāts.

  Vēl viens populārs stūru likmju veids ir likmes uz to, cik stūru būs noteiktā spēles periodā. Piemēram, jūs varat izdarīt likmi uz to, ka starp spēles 85. un 90. minūti būs vairāk vai mazāk par četriem stūriem. Tas var būt diezgan efektīvs likmju veikšanas veids, ja komandai ir ieradums sākt spēcīgi vai atsevišķos spēles periodos izjukt.

  Pirmais/pēdējais stūris: šis tirgus var būt diezgan jautrs, lai liktu uz likmēm, it īpaši, ja uzliekat dubultspēlē gan pirmajā, gan pēdējā stūrī.

  Pirmā/pēdējā stūra tirgus ir tad, kad jūs veicat likmi, kurai komandai būs pirmais vai pēdējais stūra sitiens mačā.

  Lai gan jūs nekad neiegūsit pārsteidzošas likmes uz šāda veida likmēm, derības uz pēdējo stūri var būt pārsteidzoši aizraujoša likme.

  Stūru sacīkstes: Cits futbola likmju veids, kas pēdējos gados ir kļuvis arvien populārāks, ir stūru sacīkstes.

  Šajā likmē jūs vienkārši izvēlaties, kura komanda, jūsuprāt, būs pirmā, kas sasniegs noteiktu summu mačā.

  Piemēram, jūs liktu uz A komandu, lai tiktu līdz sešiem stūriem mačā pirms B komandas.

  Šīs likmes ir piemērotas tiem, kam ir labas statistikas zināšanas par abām komandām un to konkrētajiem spēles stiliem.

  Dažas komandas, piemēram, spēles sākumposmā var apsēsties un tāpēc, visticamāk, ielaiž agrās līkumus un rezultātā zaudē līkumu sacīkstēs pret savu pretinieku.

  Īpašas likmes

  Sakarā ar to, ka pieaug derību uz futbola stūriem popularitāte, daudzas derību vietnes tagad tirgū sāk piedāvāt daudzus īpašos piedāvājumus un cenu paaugstinājumus.

  Neraugoties uz to, ka tiešsaistes sporta totalizators šķiet diezgan vienkāršs tirgus derību veikšanai, tiešsaistes sporta totalizatori ir pastāvīgi inovatīvi, kad runa ir par derībām uz stūriem, un tagad jūs atradīsiet, ka lielākajā daļā vietņu savās vietnēs ir tam paredzēta sadaļa.

  Daudzas vietnes piedāvās arī stūrus kā daļu no sava veida piedāvājuma stila akumulatora spēlēm, kur varat veikt likmes uz dažādu spēļu statistiku.

  Stūri var būt arī labākās likmes, lai veiktu likmes spēles laikā, un tās ir vērts uzraudzīt visas spēles laikā, īpaši beigu posmā.

  Kur likt likmes uz futbola stūriem

  Futbols ir viens no populārākajiem sporta veidiem tirgū, un tāpēc lielākā daļa derību vietņu piedāvās plašu sporta veidu tirgu klāstu.

  Runājot par derībām uz stūriem un daudzveidīgu tirgu piedāvāšanu, Betwinner un Stake.com parasti piedāvā visvairāk šajā jomā.

  Dažas derību vietnes (tostarp divas iepriekš minētās) piedāvā arī dažu neskaidru futbola spēļu bezmaksas straumēšanu, kas nozīmē, ka varat sekot līdzi savai konkrētajai spēlei tiešraidē. Viņi arī vadīs tiešraides statistiku līdztekus spēlei, kas nozīmē, ka jūs varēsit redzēt, cik stūra sitienu ir līdz šim.

  Futbola stūru derību stratēģija

  Likmes uz stūriem bieži var izrādīties viens no ienesīgākajiem veidiem, kā likt likmes uz futbolu, taču tas prasa daudz laika un analīzes, lai tās patiešām atmaksātos.

  Papildus tam, ka tiek pētīts vidējais komandas izveidoto un atdoto stūru sitienu skaits, jums vajadzētu arī labi pārzināt komandas taktiku un spēles stilus.

  Komandas, kas spēlē uzbrūkošu, izteiksmīgu futbolu, visticamāk, uzvarēs daudz stūra sitienu, savukārt komandas, kuras atpūšas un ļauj pretiniekam uzbrukt, arī piekāpsies savu godīgo daļu. Komandas ar ātriem malējiem uzbrucējiem, kurām patīk izmantot šo vietu laukumā, arī mēdz uzvarēt daudzos stūros.

  Ārpus šiem faktoriem jāņem vērā arī tādi acīmredzamāki faktori kā komandas forma un pozīcija līgā. Komanda, kas cīnās par līgas lejasgalu, visticamāk, ielaidīs daudz stūra sitienu, savukārt divu divīzijas labāko spēlētāju sadursme tabulas augšgalā, visticamāk, būs taktiskā strupceļā un gūs mazāk stūra sitienu.

  Viens no populārākajiem veidiem, kā likt likmes uz stūriem, ir likt likmes spēles laikā, tas ir īpaši efektīvi, ja tuvojas pilna laika svilpe un viena komanda met pretiniekam visu, kas ir.