V průběhu let se fotbal stal mezi hazardními hráči pevným favoritem a sázení na fotbal se rychle stalo běžnou součástí víkendů lidí.

  Jak sázet na fotbalové výsledky

  V průběhu let se fotbal stal mezi hazardními hráči pevným favoritem a sázení na fotbal se rychle stalo běžnou součástí víkendů lidí.

  Sázení na fotbal je přímočaré, ale sázení na fotbalové skóre není vždy snadné. Zde na BonusBets.com jsme vytvořili následujícího průvodce, abyste věděli o všech sázkách na fotbalové skóre.

  Zatímco fotbal běží po celý rok po celém světě, nejpopulárnější ligy na světě, které mají sídlo v Evropě, obvykle běží od srpna do května, přičemž souběžně s domácími kampaněmi běží několik dalších soutěží.

  Počet odehraných her v každé divizi závisí na počtu týmů v divizi. Tradiční formát je ten, že každý tým hraje s každým týmem v divizi dvakrát – jednou doma a jednou venku.

  Většina fotbalových zápasů se odehraje v sobotu, ale v posledních letech se stále více zápasů hraje i v průběhu týdne.

  Pohárové soutěže se obvykle konají v různé dny v závislosti na soutěži.

  Kromě klubového fotbalu se každé čtyři roky koná Mistrovství světa ve fotbale, největší mezinárodní soutěž na světě, zatímco kontinentální a mezinárodní turnaje se konají v podobném časovém měřítku.

  Typy sázek na fotbalové skóre

  Vzhledem k popularitě sázení na fotbalové výsledky se trh sázení na skóre neustále mění.

  Toto jsou nejběžnější typy sázek, které lidé uzavírají na fotbalové výsledky:

  Správné skóre: Správné skóre je nejběžnějším typem sázky na fotbalové skóre a zahrnuje jednoduchý pokus předpovědět správné skóre dané hry.

  Většina sázkařských webů bude mít na svých webových stránkách nebo v aplikaci stránku věnovanou tomuto a kurzy jsou často velmi dobré, především proto, že může být neuvěřitelně obtížné opravit skóre.

  Za zmínku také stojí, že při sázení na turnajové fotbalové zápasy se správné skóre obvykle vztahuje pouze na skóre po 90 minutách a nikoli na prodloužení, i když některé sázkové kanceláře to mohou nabízet jako samostatnou sázku.

  Over/Med: Jedním z nejoblíbenějších typů sázek, pokud jde o sázení na fotbalové skóre, je sázka na over/under.

  Sázky Over/under jsou velmi jednoduché. Zákazník si vybere, zda si myslí, že v dané hře bude nad nebo pod určitý počet gólů.

  Můžete například vsadit na hru s více než 1,5 góly, což znamená, že aby byla sázka úspěšná, musela by mít hra alespoň dva góly. Je důležité poznamenat, že nezáleží na tom, který tým v těchto typech sázek vstřelí góly, i když tyto druhy sázek nabízejí některé sázkové kanceláře.

  Může být neuvěřitelně obtížné získat dobré kurzy na tyto druhy sázek a běžně se používají jako součást akumulátorů, aby se vyplatily.

  Handicapové sázení: Handicapové sázky, jak napovídá jejich název, znamenají, že jeden z týmů v zápase začíná v hypotetické nevýhodě, pokud jde o vyrovnaný kurz.

  Například tým, který je více favorizován na vítězství v zápase, může být nabídnut s handicapem -1, což by znamenalo, že pokud by vyhrál zápas pouze o 1 gól, pak by byl výsledek považován za remízu.

  Tyto sázky jsou často užitečné, když je ve hře velký favorit, na který by se jinak nevyplatilo vsadit.

  Poločasové/Trvalé sázky: Poločasové/celkové sázky mají mnoho různých tvarů a velikostí, ale obecnou myšlenkou je, že vsadíte na to, jaká bude statistika v poločase, a pak na to, čemu věříte. bude to na plný úvazek.

  Na trhu s fotbalovými výsledky se to obvykle zaměřuje na to, kolik gólů tým vstřelí v prvním poločase a kolik pak vstřelí ve druhém.

  Tyto sázky jsou extrémně tvrdé, ale pokud si vyberete správně, mohou se ukázat jako velmi lukrativní.

  Speciální sázky

  Sázení na fotbalové skóre je v současnosti jedním z nejoblíbenějších trhů a v důsledku toho mají sázkové kanceláře k dispozici širokou škálu speciálních sázkových příležitostí, kterých mohou zákazníci využít.

  Obecně platí, že čím větší hra, tím více trhů s fotbalovými skóre bude k dispozici. Například finále Ligy mistrů UEFA bude mít s vysokou pravděpodobností mnoho různých typů speciálních a propozičních sázek.

  Jednou z nejběžnějších nabízených speciálních sázek jsou sázky na správné kombinace skóre, kde můžete vsadit na několik výsledků ve prospěch jednoho týmu, obvykle s nějakým zvýšeným kurzem.

  Mezi další často nabízené speciality patří rozpětí vítězných branek, kombinace střelec/správné skóre a časové období, ve kterém budou góly vstřeleny.