Сайти ставок Bitcoin

  Сайти ставок Bitcoin

  Дізнайтеся про сайти ставок Bitcoin , доступні у вашій країні. Знайдіть безкоштовні пропозиції ставок Bitcoin та отримуйте інформацію про найкращі сайти ставок BTC .

  Сайти ставок на біткоіни

  За останні кілька років біткойни значно зросли, і ви можете робити депозити за допомогою BTC та інших криптовалют на все більшій кількості сайтів ставок онлайн.

  Завдяки величезному зростанню вартості, невід'ємним перевагам конфіденційності в Інтернеті, підвищеній безпеці та постійній присутності в ЗМІ, використання біткойнів стрімко зросло. Це означає, що він доступний як варіант депозиту та зняття на багатьох сайтах ставок на спорт.

  Оскільки все більше сайтів азартних ігор в Інтернеті додають біткойни до свого списку банківських опцій, важливо визначити, який із них пропонує вітальні бонуси, обслуговування клієнтів і довговічність, необхідні для того, щоб почуватися в безпеці.

  На BonusBets.com ми зібрали всю інформацію, яка вам потрібна, щоб розпочати свій шлях до ставок на біткойни, включаючи список рекомендованих ставок, як зробити вашу першу ставку на біткойни, законність азартних ігор на криптовалюті та нашу інформацію про біржі ставок.

  Ми також надамо вам усю необхідну інформацію про те, як знайти сайт для ставок на біткойни, коли випустять нові спортивні букмекерські контори, а також ми розповімо вам, як отримати безкоштовні ставки на біткойни, як отримати доступ до ексклюзивних пропозицій реєстрації тощо.

  Найкращі сайти ставок на біткоіни

  Коли справа доходить до вибору найкращих сайтів для ставок на біткоіни, легко спокуситися найбільшою бонусною пропозицією, однак ми рекомендуємо дивитися трохи глибше.

  Що стосується ставок на біткоіни, ви граєте з дуже цінним активом, а це означає, що вам потрібен сайт для ставок, який має репутацію чесної гри, пропонує чудові шанси, пропонує швидке та гарантоване вилучення грошей і може відповісти на будь-які запитання.

  Вибір букмекерського сайту, який є кращим у цих ключових сферах, гарантує, що в довгостроковій перспективі ви зможете налагодити з ним стосунки, що, у свою чергу, може призвести до кращих рекламних акцій, спеціальних пропозицій і VIP-відношення, на яке ви заслуговуєте.

  Щоб почати, ось деякі з найкращих сайтів біткойн, які ми розглянули:


  1xbet bitcoin

  Ці сайти ставок не тільки пропонують чудові акції на біткойни та швидкі виплати, але й підтвердили, що вони відповідають усім іншим вимогам для чудового довгострокового партнерства зі ставками на спорт, які ми перерахували вище.

  Ми продовжуватимемо ділитися з вами нашими неупередженими думками та оглядами нових сайтів ставок на біткоіни та додамо до цього списку тих, хто, на нашу думку, найкраще задовольнить вас і ваші потреби щодо ставок.

  Сайти ставок BTC

  Знайшовши сайт ставок, який приймає біткойни, ви можете швидко й легко внести депозит у BTC. Огляди сайтів ставок і посібники зі ставок на BonusBets.com розкажуть вам усе, що вам потрібно знати про приєднання до нового сайту ставок. Як короткий посібник, наведені нижче кроки дозволять вам перевести біткойн у фонди ставок:

  • Увійдіть у свій обліковий запис для ставок (ми припускаємо, що у вас є обліковий запис на сайті ставок, де приймаються біткойни)
  • Перейдіть до «Мій обліковий запис» і на сторінці «Банківська справа» або «Депозит» виберіть біткойн як спосіб оплати, який ви бажаєте використовувати.
  • Перейдіть у свій біткойн-гаманець і натисніть кнопку «Надіслати/запитувати».
  • Додайте адресу, надану букмекерською конторою, з якою ви робите ставки, а потім додайте суму, яку ви хочете переказати на свій рахунок для ставок.
  • Натисніть «Надіслати кошти», і ваші кошти в біткойнах будуть миттєво додані до балансу вашого рахунку для ставок.

  Зняття коштів відбувається майже так само, але навпаки, і, використовуючи біткойн, ви одразу отримаєте свій виграш у свій гаманець BTC.

  Якщо ви хочете зняти будь-який виграш, зворотній процес виведення коштів також є швидким і простим процесом, і ви можете перевести гроші зі свого рахунку для ставок назад на свій біткойн-гаманець за лічені секунди.  Огляд біткойна


  Bitcoin Roulette Payments

  Для тих, хто вперше знайомиться зі світом біткойнів і децентралізованих валют, важливо не перевантажуватися термінологією та концепціями, про які ви чуєте. Зрештою, це просто ще один актив, який ви можете придбати та володіти ним, як і будь-які акції чи інвестиції.

  Коли ви купуєте акції компанії, ви взаємодієте з цією інвестицією лише в Інтернеті через свій інвестиційний додаток, подумайте про біткойн так само. Ви використовуєте свою звичайну готівку, щоб купити біткойни, які зберігаються в гаманці або на біржі, доки ви не вирішите їх продати. У цей момент вартість продажу буде погашена на ваш банківський рахунок у валюті, яку ви виберете. просто.

  Щойно ви осягнете основи біткойна та подолаєте його ринкову вартість, яка швидко зростає, ви побачите, що він пропонує кілька інших переваг, заснованих на технології, яка лежить в його основі:

  • Він пропонує неймовірно дешеві транзакції без додаткових або прихованих комісій
  • Він пропонує найвищий рівень онлайн-анонімності
  • Він захищений від злому завдяки тому, що зберігається в блокчейні
  • Він пропонує майже миттєве зняття коштів під час виведення готівки
  • Це дозволяє здійснювати транскордонні перекази без валютного втручання

  Саме ці додаткові переваги зробили біткойн ідеальним банківським варіантом для азартних онлайн-ігор і ставок на спорт. Зі схваленням біткойна органами регулювання азартних ігор він починає отримувати загальне схвалення, що призведе до експоненціального розширення його впровадження.

  Як робити ставки з біткойнами


  Зробити свою першу ставку на біткойн може здатися складним, але повірте нам, це простий процес, який ви опануєте за лічені хвилини.

  Виконайте ці 5 простих кроків, і ви швидко станете професіоналом ставок на біткоіни:

  1. По-перше, вам потрібно буде відкрити біткойн-гаманець і поповнити його за допомогою кредитної картки або прямого банківського депозиту. Це зробить вас щасливими власниками вашої першої криптовалюти.
  2. Тоді вам потрібно буде приєднатися до обраного вами сайту ставок на спорт. Обов’язково перевірте, які бонуси доступні, щоб збільшити прибутки під час першого депозиту.
  3. Увійдіть у «Касу», виберіть біткойн як метод депозиту та скопіюйте «адресу біткойна», яку вони надають. Це саме той рахунок, на який вам потрібно здійснити депозит у біткойнах.
  4. Тепер відкрийте свій біткойн-гаманець і надішліть потрібну суму на «біткойн-адресу», надану букмекером.
  5. Ставте на свою улюблену команду чи подію, використовуючи кредити та бонуси у своєму обліковому записі для ставок на спорт.

  Як ви тепер бачите, єдиним незначним відхиленням від того, як ви ставите на подію з використанням фіатної валюти, є спосіб, у який ви поповнюєте свій рахунок. Після того, як ваш обліковий запис буде поповнено, все залежить від зважування шансів, підтримки правильного результату та довіри вашій команді принести додому перемогу.

  Чи законний біткойн для ставок?


  Враховуючи децентралізований характер біткойна, раніше обговорювалося, чи є він законним чи ні. Ідея полягала в тому, щоб цифрова валюта дозволила своїм власникам використовувати її як завгодно незалежно від того, схвалює це місцевий уряд чи ні.

  Однак кількість уваги, яку біткойн привернув у основних ЗМІ, призвела до того, що кілька азартних юрисдикцій зайняли тверду позицію щодо використання біткойнів та інших криптовалют для азартних ігор.

  Ці позиції сильно відрізняються залежно від того, яку країну ви обговорюєте: американські сайти азартних ігор взагалі не дозволяють його використання, з одного боку, і Велика Британія, що робить його легальним на всій території країни, з іншого.

  Для вашого власного спокою ми рекомендуємо поговорити з місцевим юридичним експертом, щоб точно визначити, де ваша країна потрапляє в спектр схвалення біткойнів, а потім зробити вибір, який найкраще відповідає вашим потребам.

  Бонуси за ставки на спорт у біткойнах


  Враховуючи поспіх, щоб отримати популярність на ринку ставок на біткойни, гравці бачать неймовірну цінність з точки зору кількості та вартості бонусів для ставок на спорт у біткойнах, які зараз пропонуються. У середньому бонуси за біткойни можуть бути на 25% до 50% більшими, ніж бонуси, які пропонує той самий сайт ставок тим, хто робить ставки в євро, доларах або фунтах стерлінгів.

  Що стосується отримання бонусу Bitcoin, ми рекомендуємо ознайомитися з повними положеннями та умовами пропозиції. Це гарантує, що ви розумієте будь-які обмеження щодо ставок, вимоги до проходження гри та ліміти мінімального депозиту, необхідні для максимізації прибутку від ваших інвестицій.

  Бонусні коди Bitcoin


  Тут, на BonusBets.com , ми тісно співпрацюємо з сайтами ставок і спортивними книгами по всьому світу, щоб надати читачам найбільші безкоштовні ставки та найкращі пропозиції реєстрації.

  На цих сторінках ви знайдете безкоштовні пропозиції щодо ставок BTC з ексклюзивними бонусними кодами та промо-кодами, які розблокують такі пропозиції, як безкоштовні біткойни, коли ви вносите депозит у новій букмекерській конторі, бонуси на депозит за використання біткойнів чи інших криптовалют або повернення коштів за програшні ставки, коли ви використовуєте BTC.

  Біржі ставок на біткоіни


  Враховуючи успіх бірж ставок, таких як Betfair, не дивно побачити попит на біржі ставок на біткойни, і тепер ви можете знайти дедалі більше бірж ставок на біткойни.

  Якщо ви не знайомі з тим, як працює біржа ставок, вони в основному дозволяють робити ставки один проти одного, а не проти букмекерської контори, як у випадку з традиційною спортивною книгою.

  На біржі ставок є два типи гравців:

  • Задні ставки – ті, хто робить ставки, підтримують результат події, роблячи на нього ставку.
  • Непрофесійні учасники ставок – ті, хто робить ставки проти результату події, роблячи ставки проти нього.

  Простіше кажучи, ставка — це ставка на те, щоб чогось не сталося. Практичним прикладом цього може бути футбольний матч між «Арсеналом» і «Челсі», ставка «назад» означатиме перемогу «Арсеналу», тоді як ставка «назад» означатиме поразку «Челсі».

  На відміну від традиційних букмекерських контор, біржа ставок не заперечує, якщо ви виграєте, оскільки результат ставки не впливає на саму біржу.

  Як і з будь-якою транзакцією з біткойнами, робити ставки на біржі ставок BTC можна миттєво.

  Біржі ставок є чудовою альтернативою традиційним спортивним книгам і дають вам набагато інший досвід ставок, часто з ексклюзивними ринками, а також шанс підтримати або закласти вибране за вищою ціною, ніж букмекерська контора. На цій сторінці ми надамо вам інформацію про доступні для вас біржі ставок на біткоіни, де можна внести депозит за допомогою BTC та інших криптовалют.

  Біржі ставок на біткоіни є однією з найшвидше зростаючих ніш на арені ставок на спорт в Інтернеті, і багато бірж ставок пропонують кращі коефіцієнти та виплати на непрямих ставках, що робить їх чудовим способом заробити ще більше на вартості вашого біткоіна.

  Сайти ставок на біткоіни у Великобританії


  Біткойн стає великою угодою для гравців у Сполученому Королівстві. Оскільки онлайн-ставки у Великій Британії дуже добре регулюються, сайти онлайн-ставок повинні мати ліцензію комісії з азартних ігор, щоб приймати гравців із Великобританії. Що стосується BTC, будь-яка букмекерська контора, яка працює у Великій Британії та приймає біткойни, вкаже на своєму веб-сайті чи в додатку, що вона має дійсну ліцензію Комісії з азартних ігор Великобританії.

  На цьому веб-сайті ви знайдете інформацію про букмекерські сайти Великобританії, які приймають біткойни.

  Поширені запитання щодо сайтів ставок на біткоіни

  Чи можна робити ставки на біткоіни?


  Ставки з біткойнами є одним із найбільш швидкозростаючих ринків у галузі ставок на спорт. Ви не тільки маєте шанс виграти дуже цінний актив, але й отримуєте вигоду від швидкості, безпеки та низьких витрат на транзакції в блокчейні.

  Які сайти ставок приймають Bitcoin?

  Декілька онлайн-букмекерських контор дозволяють вносити біткойни та робити ставки, зокрема 1xBit, Betwinner, PNXBet, 1xBet і MELbet.

  Чи незаконно грати з біткойнами?

  Хоча деякі країни наклали обмеження на отримання депозитів через біткойни для місцевих казино та операторів ставок, немає жодних правил, які б забороняли гравцям робити ставки на офшорних сайтах за допомогою криптовалюти. Рекомендуємо прочитати наші огляди найкращих букмекерських контор Bitcoin, щоб допомогти вам вирішити, де робити ставки далі.

  Чи є біткойн єдиною криптовалютою, яку приймають у спортивних онлайн-букмекерських конторах?

  Ні, це не так. Незважаючи на те, що біткойн був першою азартною криптовалютою, існує не так багато криптовалют, доступних для ставок. У нас є для вас зручні посібники щодо ставок на Litecoin, Ethereum, Dogecoin, Ripple та багато інших.

  Чи можу я використовувати біткойни для ставок на спорт?

  Так. Багато онлайн-букмекерських контор приймають біткойни та інші криптовалюти як спосіб оплати для депозиту та ставок. Деякі сайти ставок, такі як 1xBit, працюють у низці країн і використовують виключно криптовалюту, наприклад біткойн.