Boksam un azartspēlēm ir sena un spoža vēsture, un mūsdienu tiešsaistes derību laikmetā šis sporta veids ātri ir kļuvis par vienu no populārākajiem klientiem tirgū.

  Kā likt likmes uz boksu

  Boksam un azartspēlēm ir sena un spoža vēsture, un mūsdienu tiešsaistes derību laikmetā šis sporta veids ātri ir kļuvis par vienu no populārākajiem klientiem tirgū.

  Derību vietnes nepārtraukti paplašina savus tirgus, kad runa ir par boksa, un lielākā daļa lielāko vietņu tagad piedāvā izredzes uz visu, sākot no amatieru cīņām līdz grāvēja smagsvara sadursmēm.

  Nākamajā rokasgrāmatā tiks apskatītas boksa derību nianses, kas nozīmē, ka jums nebūs jāgaida līdz nākamajai lielajai grāvēja cīņai, lai nopelnītu nedaudz papildu naudas no sporta.

  Likmes veids

  Atšķirībā no komandu sporta veidiem boksā nav organizētas sezonas. Tā vietā boksa pasākumus organizē veicinātāji, un par tiem bieži tiek paziņots mēnešus iepriekš.

  Šī iemesla dēļ dažas derību vietnes var pat piedāvāt izredzes cīņām, kas vēl nav apstiprinātas.

  Pateicoties boksa vienkāršībai, sporta totalizatori saviem klientiem piedāvās dažādus tirgus, lai lietas būtu interesantas.

  Tālāk ir norādīti visizplatītākie likmju veidi, ko varat atrast derību vietnēs, kas piedāvā likmes uz boksa:

  Tiešais uzvarētājs: tiešā uzvarētāja tirgus piedāvā trīs vienkāršas iespējas — vai nu uzvar divi bokseri, vai cīņa beidzas neizšķirti. Šis ir vienkāršākais tirgus, kurā var veikt likmes, un bieži vien var izrādīties ienesīgs tiem, kam ir plašas zināšanas par šo sporta veidu.

  Ņemot vērā sporta veida raksturu, katrai cīņai bieži vien ir skaidrs favorīts, un ir jāpelna nauda, ja esat gatavs atbalstīt šos favorītus.

  Protams, jūs nekad nevarat izslēgt teiksmaino "dūrēja iespēju" boksā, kas nozīmē, ka laiku pa laikam atbalstīt mazāku spēlētāju var izrādīties izdevīgi.

  Virs/zem: likmes virs/zem kļūst arvien populārākas tādos sporta veidos kā futbols, taču pēdējos gados tās ir kļuvušas arī par vienu no boksa derībām.

  Boksa mačā var būt 12 raundi, un daudzas cīņas parasti beidzas pēdējos posmos. Rezultātā bukmeikeri mēdz piedāvāt virs/zem ap 8,5 atzīmes, un izredzes parasti dod priekšroku pāri.

  Šeit zināšanas par boksa var būt ļoti noderīgas. Spēcīgs bokseris var gūt uzvaru savas cīņas pirmajos raundos, kas nozīmē, ka labi izdarīta likme zem 8,5 var ielikt jūsu kabatā dažus santīmus.

  Lēmums: Atšķirībā no daudziem sporta veidiem, bokss var beigties dažādos veidos, un bukmeikeri parasti piedāvā tirgu, kā tiks izšķirta konkrēta cīņa.

  Tradicionāli ir pieci veidi, kā beigt boksa maču:

  Nokauts (KO): kad viens bokseris nogāž otru zemē un viņš nereaģē uz tiesneša desmito punktu skaitu.

  Tehniskais nokauts (TKO): Tehniskais nokauts ir tad, kad tiesnesis pārtrauc cīņu par labu vienam bokserim, bokseris nevar turpināt cīņu, vai arī viens boksera stūra metiens dvielī un apsteidz cīņu.

  Diskvalifikācija: Vienu no cīnītājiem tiesnesis diskvalificē no cīņas par noteikumu pārkāpšanu.

  Lēmums: Cīņa ilgst pilnus 12 raundus un tiek izšķirta, pamatojoties uz triju tiesnešu rezultātu kartēm ringa malā.

  Tehniskais lēmums: Cīņa tiek pārtraukta, bieži vien traumas dēļ, un rezultāts tiek izlemts, pamatojoties uz tiesneša punktu kartēm līdz šim brīdim.

  Likmes uz kārtu: Nedaudz atšķiras no iepriekš minētajām virs/zem likmēm, apļa likme ir tad, kad izvēlaties uzvarētāju, kā arī izvēlaties raundu, kurā viņš uzvarēs. To var arī vēl vairāk uzlabot, pievienojot lēmumu arī likmei.

  Šīs likmes bieži var izrādīties diezgan ienesīgas tiem, kam ir labas zināšanas par sportu un tā cīnītājiem un kuri ir vieni no populārākajiem veikto likmju veidiem.

  Īpašas likmes boksam

  Boksa cīņas par lielām naudām piesaista milzīgu uzmanību, un tādējādi derību vietnes piedāvās plašu unikālu tirgu klāstu šajās cīņās.

  Lai gan dažas no šīm derībām var izrādīties lielas naudas pelnītāji, tās bieži vien ir paredzētas, lai pievienotu mazliet jautrības procesam un padarītu cīņu interesantāku.

  Kur likt likmes uz boksu

  Pēdējos gados bokss ir piedzīvojis zināmu renesansi, un tā rezultātā tas ātri kļuvis par vienu no populārākajiem sporta veidiem, uz kuru var likt likmes.

  Visas lielākās tiešsaistes derību kompānijas piedāvās plašu sporta tirgu klāstu, un tādas vietnes kā Stake.com un Betwinner bieži piedāvās viskonkurētspējīgākās izredzes.

  Gandrīz visas lielākās derību kompānijas piedāvās izredzes uz lielajām cīņām, tāpēc attieksies tikai uz to, kura no tām jums dod priekšroku vai kura piedāvās vislabākās likmes.

  Vairāki bukmeikeri piedāvās arī cīņas likmes, kas bieži vien var palīdzēt pievienot mazliet lielāku uztraukumu spēles vidū.

  Ja neesat pārliecināts, kuru sporta totalizatoru vēlaties izmantot, apskatiet mūsu sadaļu "likmju vietņu apskati" lapas augšdaļā.