Basketbols ir viens no lielākajiem sporta veidiem Amerikas Savienotajās Valstīs, un tas ātri vien iegūst arvien lielāku uzmanību no pārējās pasaules. Uzziniet, kā un kur likt likmes uz basketbolu tiešsaistē.

  Kā likt likmes uz basketbolu

  Basketbols katru gadu kļūst arvien populārāks, kā rezultātā palielinās pieprasījums pēc tiešsaistes basketbola derībām.

  Basketbola līgās bieži mēdz būt ļoti saspringts grafiks, un tādēļ ir iespējams nopelnīt nopietnu naudu, veicot likmes uz spēli.

  Tomēr tiem, kas nav pārāk labi pazīstami ar šo sportu, tikt galā ar līgas struktūrām un derību tirgiem var būt diezgan grūti. Tāpēc mēs šeit, Bonusbets.com , esam izstrādājuši šādu rokasgrāmatu par to, kā sākt likt likmes uz basketbolu.

  Basketbola populārākā līga ir NBA, Nacionālā basketbola asociācija, kas norisinās ASV.

  Ja esat iesācējs šajā sporta veidā, NBA struktūra var aizņemt kādu galvu. Ir 30 komandas, kas sadalītas divās konferencēs, katra ir sadalīta trīs divīzijās.

  Sezona parasti ilgst no oktobra līdz aprīlim, un izslēgšanas spēles parasti notiek no aprīļa beigām līdz jūnija sākumam.

  Koledžas basketbols ir arī milzīga atrakcija Amerikas Savienotajās Valstīs, un spēles notiek arī visu parasto sezonu. Šeit tiek atrastas rītdienas zvaigznes, un, veicot likmes uz sportu, bieži vien ir atrodami ļoti labi likmju koeficienti.

  Ārpus ASV basketbols kļūst arvien populārāks skatītāju vidū visā pasaulē.

  Eiropā tādas valstis kā Spānija un Itālija ir attīstījušas spēcīgas vietējās līgas, savukārt Dienvidamerikā šis sporta veids ir liels Argentīnā un aug Brazīlijā un citur.

  Visu šo līgu pieaugums un milzīgais spēļu skaits katrā divīzijā nozīmē, ka kalendārajā gadā gandrīz nav laika, kad nevarētu derēt basketbolu.

  Basketbola likmju veidi

  Jo populārāks kļūst sporta veids, jo daudzveidīgāki kļūst tā derību tirgi. Šie ir visizplatītākie basketbola likmju veidi:

  Mača rezultāts: Vienkāršākais likmes veids jebkurā sporta veidā ir likme uz rezultātiem. Šāda veida likmēs jūs veicat likmi uz to, kāds, jūsuprāt, būs spēles pilna laika rezultāts. Šeit ir pieejamas trīs iespējas – mājinieki, viesu komanda vai neizšķirts.

  Kopējie punkti: Cits tirgus veids, kas ir neticami populārs komandu sporta veidos, ir punktu vai vārtu kopējais tirgus.

  Šajā tirgū jūs liksit likmi uz to, cik punkti tiks gūti spēlē. Tie bieži tiek parādīti kā tirgi, kas pārsniedz/zemāk, vai kā maržas. Tātad jūs bieži varējāt redzēt, ka tas, piemēram, pārsniedz/mazāk nekā 190 punktus vai 190–220 punktus.

  Šāda veida likmes kļūst arvien populārākas visos sporta veidos, un, ņemot vērā basketbola augsto punktu skaitu, tās bieži vien var būt ļoti jauks veids, kā nopelnīt papildu naudu.

  Tiešās likmes: vēl viens populārs likmes veids ir tiešā likme, kurā jūs izvēlaties, kurš, jūsuprāt, uzvarēs noteiktā turnīrā, līgā vai sacensībās.

  Šīs likmes bieži var izrādīties diezgan ienesīgas, it īpaši, ja tās veicat pirms sezonas, kas bieži vien ir tad, kad ir pieejami vislabākie koeficienti. Protams, ja jūs to darāt, jūs varat sagaidīt diezgan ilgu laiku, lai redzētu jebkāda veida peļņu.

  Handikapa likmes: handikapa likme ir neticami izplatīta visos sporta derību veidos, un tā faktiski iztēlojas hipotētisku scenāriju, kad viena no divām komandām, parasti tā komanda, kura ir favorīte, spēli sāk ar mazāk punktu nekā pretinieks.

  Piemēram, handikapa mačā A komanda var sākt spēli ar -8 punktiem, kas nozīmē, ka, lai uzvarētu mačā, tai būtu jāpārspēj pretinieku komanda vismaz par 9 punktiem.

  Tas var būt efektīvs veids, kā izlīdzināt izredzes spēlē, kurā viena komanda ir aizbēgusi un nebūtu vērts likt likmes uz vienspēļu likmi.

  Kur likt likmes uz basketbolu

  Pateicoties tā arvien pieaugošajai popularitātei visā pasaulē, lielākajai daļai tiešsaistes sporta totalizatoru tagad ir pieejams diezgan plašs basketbola izredžu klāsts.

  Gandrīz katra derību vietne piedāvās izredzes uz NBA un WNBA, taču ne visas sporta totalizatora spēles aptvers visas Eiropas, Āzijas vai Dienvidamerikas līgas.

  Daudzās derību vietnēs būs arī īpašas likmes, īpaši NBA izslēgšanas spēļu laikā.

  Šajā lapā varat atrast sīkāku informāciju par labākajām basketbola derību vietnēm, kā arī tiešsaistes derību vietnēm, kas piedāvā basketbola tiešraides straumēšanu arī reģistrētajiem dalībniekiem.

  Mums ir arī informācija par visiem bonusu piedāvājumiem un bezmaksas likmēm, kuras varat izmantot, lai liktu uz basketbolu.