USD müntide panustamise saidid

  Parimad USD müntide kihlvedusid ja parimad spordiennustused, millega USDC abil panustada. Meie juhtivate krüptovaluutade ennustussaitide juhendist saate teada, millised veebipõhised kihlvemissaidid aktsepteerivad crypto .

  USD müntide panustamise saidid

  Üha enam levivad krüptovaluutale panustavad saidid, mis aktsepteerivad makseviisina USD münte.

  Meil on siin BonusBets.com- is teave litsentsitud ja reguleeritud online-ennustussaitide kohta, kus saate USDC ja teiste krüptovaluutade abil sissemakseid ja panuseid teha.

  Krüptoennustussaidid võimaldavad teil teha panuseid spordile ja mängida kasiinomänge, täpselt nagu traditsiooniline kihlveosait. Saate oma kontot rahastada USD Coiniga (ja ka teiste krüptovaluutadega) ning ka kõik võidud oma krüptorahakotti tagasi võtta.

  Oluline on märkida, et võrguhasartmängud ja kihlveod võivad teatud jurisdiktsioonides olla ebaseaduslikud või piiratud, seega peaksite enne mis tahes vormis võrguhasartmängudega tegelemist kontrollima oma kohalikke seadusi ja määrusi.

  Meie meeskond on proovinud ja testinud kõiki BonusBets.com- i soovitatud krüptoennustusi.

  Parimad USDC kihlveosaidid

  Kuigi USDC pole võrguhasartmängude jaoks nii populaarne kui Bitcoin, Ethereum ja teised krüptomündid, kasvab selle kasutamine üha populaarsemaks.

  Sellelt lehelt leiate üksikasjad krüptoennustussaitide kohta, kus USD münte aktsepteeritakse. Spordiennustused pakuvad koefitsiente erinevatele spordi- ja ESports mängudele, samas kui paljud pakuvad juurdepääsu ka krüptokasiinodele, kus saate USDC-ga mängida slotikaid, blackjacki, ruletti ja reaalajas diilerimänge. Soovitame soojalt Stake.com-i .

  USDC kihlvemissaiti otsides on oluline arvestada mitmete teguritega, sealhulgas:

  • Maine: otsige saiti, millel on hea maine ja positiivsed kasutajate arvustused. Kontrollige, kas saidi kohta pole punaseid lippe või kaebusi.
  • Turvalisus: valige sait, mis kasutab teie esitatud isikliku ja finantsteabe kaitsmiseks krüptimist ja muid turvameetmeid. Otsige litsentsitud ja reguleeritud saite. Meie kihlvemissaitide ülevaated räägivad teile iga operaatori kõigist litsentsidest
  • Maksevalikud: veenduge, et sait aktsepteeriks makseviisina USD münti, ja kontrollige USDC kasutamisega seotud tasusid.
  • Kasutuskogemus/mobiilisõbralik: otsige kihlveosaiti, millel on palju funktsioone, kuid millel on ka lihtne navigeerida. Samuti peaks see pakkuma laia valikut panustamisvõimalusi. Samuti võiksite kaaluda, kas spordiennustus või kasiino on mobiiliga ühilduvad.
  • Pakkumised: kas kihlveosait pakub kasutajatele boonuseid või preemiaid? Jällegi annavad meie kihlveosaitide ülevaated teile teavet selle kohta, millist tüüpi eriboonuspakkumisi ja -kampaaniaid saab taotleda.
  • Klienditugi: probleemide või küsimuste korral valige reageeriva ja abivalmis klienditoega spordiennustus.

  Kuidas USDC-ga panustada

  USD Coiniga panustamine sarnaneb teiste krüptovaluutadega panustamisega. Siin on üldine juhend krüptopanuste tegemise kohta:

  1. Loo konto: enamik kihlvemissaite pakuvad uutele mängijatele registreerumiseks lihtsaid samme. Protsess võtab tavaliselt vähem kui minuti ja nõuab vaid mõne põhiteabe esitamist.
  2. USDC sissemakse: pärast konto loomist peate oma panustamiskontot rahastama. Selleks minge veebisaidil, kuhu olete registreerunud, jaotisesse Pangandus või sissemakse ja valige makseviisiks USD Coin. Tehingu lõpuleviimiseks järgige ekraanil kuvatavaid juhiseid. Kui see on tehtud, kuvatakse teie raha teie ennustuskontole.
  3. Tehke oma panused: pärast oma konto rahastamist saate spordiennustust sirvida, et leida sündmus, millele soovite panustada. Klõpsake ekraanil nähtaval koefitsiendil, seejärel valige summa, mida soovite panustada, ja kinnitage panus.
  4. Võtke oma võidud välja: kui teie panus võidab, kantakse võidud teie kontole. Väljamakse tegemiseks minge lihtsalt kihlvemissaidi jaotisesse Kassa või Pangandus ja klõpsake nuppu "Võta välja". Valige väljamaksemeetodiks USDC, seejärel sisestage summa, mida soovite välja võtta, ja järgige väljamaksetaotluse täitmiseks ekraanil kuvatavaid juhiseid.

  USD müntide teave

  USD Coin (USDC) on stabiilne münt, mis on teatud tüüpi krüptovaluuta, mis on loodud selleks, et säilitada stabiilne väärtus võrreldes fiat-valuutaga, tavaliselt USA dollariga.

  USDC käivitasid 2018. aastal Circle ja Coinbase, kaks tuntud krüptoraha, ning selle taga on USA dollarite reserv, mida hoitakse auditeeritud pangakontol.

  USDC on üles ehitatud Ethereumi plokiahelale, mis võimaldab traditsiooniliste makseviisidega võrreldes kiireid ja soodsaid tehinguid. See on ERC-20 token, mis tähendab, et see ühildub paljude erinevate rahakottide ja vahetustega, mis toetavad Ethereumi võrku.

  USDC on muutunud veebitehingute makseviisina üha populaarsemaks. Seda kasutatakse ka teiste krüptovaluutadega kauplemisel ja nendesse investeerimisel, kuna see võimaldab hõlpsasti konverteerida erinevate krüptovaluutade ja fiat-valuutade vahel, ilma et peaks läbima traditsioonilisi pangakanaleid.

  USDC-d reguleerib USA valitsus ja selle suhtes kehtivad samad rahapesuvastased ja KYC (tundke oma klienti) eeskirjad nagu traditsioonilistele finantsasutustele. See pakub kasutajatele suuremat läbipaistvust ja turvalisust võrreldes teiste krüptomüntidega, millel ei ole stabiilset vara.

  USD müntide panustamise saitide KKK

  Kus saan USD Coiniga spordile panustada?

  Sellelt lehelt leiate parimad saadaolevad USDC kihlvemissaidid. Kõik soovitatud spordiennustused on testitud ning litsentsitud ja reguleeritud.

  Milleks USD münti kasutatakse?

  USDC-d kasutatakse mitmesugustel eesmärkidel alates veebitehingutest kuni teiste krüptovaluutadega kauplemise ja investeerimiseni. Seda kasutatakse ka online-kihlveosaitidel. Selle stabiilsus ja vastavus eeskirjadele muudavad selle atraktiivseks võimaluseks neile, kes soovivad vältida teiste krüptovaluutade volatiilsust.