Kodet promovuese të kazinosë

  Kodet promovuese të kazinosë

  Lista gjithëpërfshirëse e kodeve promovuese të kazinosë për bonuset e mirëseardhjes dhe promovime të tjera. Të gjithë kodet promocionale janë verifikuar - gati për t'u përdorur sot.

  Kodet e fundit promovuese

  Kodet promovuese të kazinosë

  Përfitoni nga kodet më të fundit të bonusit të kazinosë për të kërkuar oferta dhe bonuse fitimprurëse të mirëseardhjes. Ne rekomandojmë vetëm kazinotë online me reputacion që janë të licencuara dhe të rregulluara, në mënyrë që të jeni të sigurt për përvojën e lojërave me para të vërteta me cilësi më të lartë.

  Kodet promocionale të kazinove - të quajtura edhe kodet e bonusit të kazinosë ose kodet e kuponit - janë pikërisht ato që nënkupton emri. Ata janë një kod që mund të përdoret për të kërkuar një bonus nga një kazino në internet.

  Ndërsa jo të gjitha kazinotë në internet përdorin kode promocionale, shumë prej tyre përdorin. Ato mund të aplikohen për shpërblimet për lojtarët e rinj dhe ekzistues, kështu që shumëllojshmëria e promovimeve është mjaft e thellë.

  Ndonjëherë një operator lëshon një kod promocional të kazinosë, por ai nuk e ndryshon vlerën e bonusit. Këto kode janë thjesht që kazinoja të kuptojë më mirë se nga vijnë klientët e saj të rinj. Megjithatë, kazinotë e tjera në internet këmbëngulin që të përdorni një kod promocional për të kërkuar një ofertë bonus.

  Llojet e kodeve promovuese të kazinosë

  Çfarë lloj kodi promovues të kazinosë ju nevojitet? Le të shpjegojmë ato më të njohurat dhe shpërblimet që vijnë me to.

  Kodet promovuese pa depozite - Ofertat e kazinove pa depozita janë gjithmonë të njohura. Në thelb, ato janë një ofertë bonus "provoni para se të blini". Kazinoja mund t'ju ofrojë 20 rrotullime falas në një slot popullor ose 10 dollarë (ose ekuivalentin e monedhës) në kredit për lojë falas.

  Duke përdorur një ofertë pa depozitë, ju mund të provoni një kazino të re pa ndonjë rrezik financiar. Në këmbim, kazino merr lojtarë të rinj për t'u regjistruar me ta, një numër i caktuar i të cilëve do të vazhdojë të bëjë një depozitë të vërtetë parash.

  Kodet promovuese të bonusit të mirëseardhjes - Bonuset e mirëseardhjes vijnë në forma të ndryshme dhe kërkojnë përdorimin e një kodi promocional ose kod bonusi. Një nga ofertat më të zakonshme të mirëseardhjes është bonusi i depozitës së ndeshjes. Këtu, kazino do të përputhet me depozitën tuaj fillestare me një përqindje të garantuar deri në një vlerë maksimale të specifikuar - 100% deri në 300 dollarë, për shembull.

  Në mënyrë tipike, këto kode promocionale janë vetëm për depozitën e parë, por disa kazino në internet gjithashtu kanë paketa mirëseardhjeje me shumë depozita

  Kodet promovuese të rrotullimeve falas - Nëse jeni adhurues i lojërave slot, me siguri do të dëshironi të gjeni një ofertë bonusi për rrotullime falas. Disa kazino online ofrojnë rrotullime falas të një pjese të një pakete bonusi të mirëseardhjes.

  Sidoqoftë, zakonisht mund të gjeni edhe bonuse rrotullimi falas midis promovimeve të rregullta. Për shembull, nëse një lojtar depoziton një shumë minimale në një ditë të caktuar, ai do të marrë disa rrotullime falas.

  Pyetjet e shpeshta të kodit promovues të kazinosë

  A mund të kërkoj bonuse të kodit promocional me depozita në portofolin elektronik?

  Kjo varet nga kazino. Shumë sajte tani përjashtojnë depozitat e bëra nëpërmjet Neteller, PayPal, Skrill dhe ecoPayz nga pretendimi i bonuseve të tyre të mirëseardhjes. Kazino të tjera ju lejojnë të përdorni këto mënyra pagese, por ato përcaktojnë kufij të ndryshëm bastesh në kushte.

  Sa herë mund të përdor një kod promocional të kazinosë?

  Shumica e kodeve promocionale mund të përdoren vetëm një herë - si një kod promovues i mirëseardhjes, për shembull. Megjithatë, kazinotë mund të përdorin kode për promovimet e tyre javore, dhe këto janë shpesh të ripërdorshme (por vetëm ditë specifike).

  A ka edhe kode promocionale për baste sportive?

  Po, shumë sajte bastesh sportive përdorin gjithashtu kode promocionale për ofertat e tyre të mirëseardhjes dhe promovime të tjera.

  Sa shpesh e përditëson BonusBets listën e kodeve promocionale?

  Ekipi ynë po monitoron vazhdimisht industrinë e kazinosë në kërkim të kodeve të reja promocionale të kazinove dhe ndryshimeve në kodet ekzistuese. Ne kontrollojmë rregullisht lidhjet dhe përditësojmë çdo bonus të nevojshëm. Nëse nuk mund të gjeni një bonus që ju pëlqen sot, shënoni këtë faqe dhe na vizitoni javën e ardhshme për të parë nëse ka oferta të reja.