Dowiedz się, jak obstawiać rzutki, i skorzystaj z bezpłatnego przewodnika po obstawianiu rzutek online.

  Jak obstawiać rzutki

  Zainteresowanie rzutkami ogromnie wzrosło w ostatnich latach, a fani tego sportu z całego świata obstawiają obecnie rzutki online.

  Liczba gier w rzutki, które odbywają się każdego roku, sprawia, że jest to doskonały wybór dla graczy, aby się zaangażować, ale obstawianie rzutek nie jest tak proste, jak mogłoby się wydawać.

  Jest wiele ważnych elementów, jeśli chodzi o obstawianie rzutek, ale na szczęście dla Ciebie, w BonusBets.com przygotowaliśmy ten przydatny przewodnik, dzięki któremu możesz dowiedzieć się wszystkiego, co musisz wiedzieć o obstawianiu rzutek online!

  Najpopularniejszym typem zakładów, na które obstawiają gracze w darta, są turnieje PDC (Professional Darts Corporation).

  Odbędą się one w różnych momentach w ciągu roku, a największym z nich będą Mistrzostwa Świata odbywające się co roku w grudniu.

  Inne popularne turnieje w darta to Premier League, UK Open, Mistrzostwa Europy, Puchar Świata w rzutkach, The Masters, The World Grand Prix, Grand Slam of Darts i kilka innych.

  Darts również zaczyna zyskiwać na popularności na całym świecie i można znaleźć rynki w innych krajach, w tym w USA i Kanadzie.

  Rodzaje zakładów

  Wynik meczu: Podobnie jak w przypadku większości sportów, najpopularniejszym rodzajem zakładów w grze w rzutki jest to, kto wygra mecz jeden na jednego.

  Ponieważ dart jest sportem indywidualnym i zależnym od osiągnięć jednej osoby, dostrzeganie zdenerwowań nie jest tak rzadkie jak w innych sportach, a dobre wyczucie osoby z zewnątrz może okazać się niezwykle korzystne.

  Zwycięzca turnieju: Innym niezwykle popularnym rodzajem zakładów w przypadku gry w rzutki jest obstawianie tego, kto zostanie całkowitym zwycięzcą turnieju.

  Obstawianie na outsidera nie jest jednak tak zalecane, jak w przypadku meczu pojedynczego, ponieważ w tym sporcie z pewnością występuje elita graczy, którzy często wygrywają turnieje.

  Zakłady z handicapem: Zakłady z handicapem, które stawiają jednego z graczy w hipotetycznej niekorzystnej sytuacji, są niezwykle popularne w przypadku zakładów na rzutki.

  Ponieważ często jest wyraźny faworyt, zwłaszcza na wcześniejszych etapach turnieju, zakład z handicapem nieco wyrówna te szanse i może zapewnić Ci dodatkową gotówkę, jeśli uważasz, że słabszy zawodnik będzie bliski pokonania jeden z ulubionych.

  Ten rodzaj zakładów może być niezwykle dochodowy, jeśli masz dobrą wiedzę na temat sportu poza elitarnymi graczami.

  Nine-darter: Nine-darter to święty Graal gry w rzutki. Krótko mówiąc, ma to miejsce wtedy, gdy graczowi udaje się zejść z 501 do 0 dzięki doskonałej kombinacji dziewięciu strzałek.

  Chociaż trafienia dziewięcioma rzutkami nie są już tak rzadkie jak kiedyś, zakłady te nadal mogą być warte postawienia.

  Powinieneś zwrócić tutaj uwagę na format turnieju, ponieważ w niektórych turniejach odbywają się dłuższe mecze, co stwarza graczom więcej okazji do trafienia dziewiątki.

  Jednak niektóre turnieje mogą wymagać od gracza trafienia dubletu zarówno na początku, jak i na końcu rundy, co jeszcze bardziej utrudnia trafienie dziewiątki.

  Strategia zakładów na rzutki

  Podobnie jak w przypadku każdego innego sportu, kluczem do sukcesu w zakładach na rzutki jest upewnienie się, że przeprowadziłeś odpowiednią ilość badań.

  Badanie formy zawodników, a także tego, jak grali przeciwko sobie w przeszłości, jest zawsze przydatnym wskaźnikiem potencjalnych wyników.

  Ze względu na dużą liczbę turniejów w darta warto również zapoznać się z formatem każdego z poszczególnych turniejów i korzyściami, jakie może to przynieść określonym graczom lub rynkom zakładów.

  Rzutki mogą również trwać dość długo i zmieniać się podczas gry, dlatego zawsze warto również zwracać uwagę na kursy w grze.

  W przypadku gry w rzutki warto także zwracać uwagę na osoby z zewnątrz i mniej znanych graczy, ponieważ niektórzy bukmacherzy online mogą czasami dopuścić się zaniedbania i podawać dość wysokie kursy na tych graczy w dużych turniejach.