Zjistěte, jak sázet na hokej v tomto průvodci online sázením na NHL a hokej.

  Jak sázet na hokej

  Hokej je jedním z nejrychleji se rozvíjejících a nejvíce vzrušujících sportů na celé planetě. Vzhledem k velkému množství her, které se každoročně odehrávají po celém světě, máte spoustu příležitostí, jak vydělat peníze sázením na tento sport.

  Zatímco hokej je jistě velmi populární po celém světě, zejména ve střední Evropě, východní Evropě a Skandinávii, nejznámější a nejpopulárnější hokejovou divizí na světě je NHL, National Hockey League, která se koná ve Spojených státech.

  NHL je místo, kde sázkaři najdou nejpodrobnější hokejové trhy a bude to také ten, který je nejsnáze dostupný ke sledování.

  Sezóna NHL se odehrává mezi říjnem a dubnem, v květnu a červnu se hraje turnaj o Stanley Cup.

  NHL pořádá každou sezónu přes 1200 zápasů, přičemž každý tým v divizi odehraje celkem 82 zápasů, což sázkařům nabízí spoustu příležitostí k sázce.

  Většina evropské hlavní ligy má podobnou strukturu jako NHL, přičemž nejpozoruhodnějšími divizemi jsou KHL (Rusko), SEL (Švédsko) a Česká extraliga (Česká republika).

  Pokud jde o mezinárodní turnaje, Mistrovství světa IHF se koná každoročně v průběhu měsíce května v jiné hostitelské zemi.

  Typy sázek

  Výsledek na plný úvazek: Nejběžnějším typem sázek na jakýkoli týmový sport je sport na plný úvazek a hokej není jiný.

  Jedná se o jednoduchou sázku na to, co si myslíte, že bude výsledek na konci hry. Jde o tři možnosti – domácí tým, hostující tým nebo remíza.

  Je však třeba si pamatovat, že hokej jde do prodloužení, pokud zápas skončí remízou v plném čase, takže může být vhodné zkontrolovat, zda sázková kancelář, se kterou sázíte, toto bere v úvahu při zvažování výsledku na plný úvazek.

  Handicapové sázení: Handicapová sázka je druh sázky, který se používá k vyrovnání kurzů a dělá hry, které by jinak mohly mít jasného favorita, o něco zajímavější.

  Handicapová sázka v podstatě představuje hypotetický scénář, kdy jeden z týmu začíná hru s plusovými nebo mínusovými body.

  Pokud například vsadíte na favorita s handicapem minus dva, pak by musel vyhrát minimálně o tři góly, aby zápas vyhrál celkově.

  To může být skvělý způsob, jak srovnat šance a najít nějakou vynikající hodnotu ve hře, která by jinak mohla být předem samozřejmá.

  Více/méně: Základem sázkových trhů týmových sportů jsou sázky nad/pod.

  Sázky nad/méně jsou, když předpovídáte, zda si myslíte, že v zápase padne nad nebo pod stanovený počet gólů.

  Sázky Over/Med jsou obvykle pro celkový součet gólů vstřelených ve hře, nicméně obvykle najdete nabízené kurzy na to, zda tým skóruje nad nebo pod stanovenou částku.

  K dispozici jsou i další trhy, i když výběr závisí na sázkové stránce, kterou používáte.

  Sázkové speciály často zahrnují zvýšené kurzy na konkrétní hru.

  Zjistíte také, že sázkové kanceláře budou mít během každoročního Stanley Cupu k dispozici mnohem větší trhy kvůli zvýšenému zájmu v tomto období.

  Strategie sázení na hokej

  Vzhledem k obrovskému počtu hokejových zápasů, které se každý rok odehrají, může být zkoumání tohoto sportu velmi časově náročné, pokud nevíte, co hledáte.

  Obecně je důležité věnovat pozornost formě týmu, jeho gólovým statistikám a úspěšnosti penalt. Penalty jsou v hokeji neuvěřitelně časté, takže jejich prostudování vám může pomoci vyhrát nějaké peníze navíc, přičemž góly na zápas jsou také velmi důležitou statistikou, kterou je třeba sledovat.

  Hlídat si sázky s dobrou hodnotou je také velmi důležité, protože mimo NHL lze často najít dobré kurzy.