Kentucky Derby ir visvairāk gaidītās zirgu sacīkstes Amerikas sportā, un tās piesaista uzmanību no visas pasaules. Uzziniet, kā tiešsaistē veikt likmes uz Kentucky Derby .

  Kā likt likmes uz Kentuki derbiju

  Kentuki derbijs ir visvairāk gaidītās zirgu sacīkstes Ziemeļamerikā, un tās piesaista uzmanību no visas pasaules. Sacensības, kas nodēvētas par “visaizraujošākajām divām minūtēm sportā”, ir vienas no ātrākajām un aizraujošākajām sacīkstēm pasaulē.

  Sacensībās notiek miljoniem, kas spēlē naudas likmes, un tiešsaistes sporta totalizatoros bieži būs pieejams plašs ievada piedāvājumu un īpašo likmju klāsts, lai piesaistītu vēl vairāk klientu.

  Kentuki derbijs notiek Čērčilā Daunā Luisvilā, Kentuki štatā. Pasākums notiek maija pirmajā sestdienā, noslēdzot divas nedēļas ilgušo Kentuki festivālu pirms tā.

  Sacīkstes ir ikoniskas amerikāņu sportā un zirgu skriešanās sacīkstēs kopumā, un tās tiek nobrauktas pa zemes trasi, kas ir pusotra jūdzes gara.

  Likmju veidi

  Uzvaras likme: vispopulārākais un visvienkāršākais likmes veids ir vienkārša laimesta likme. Šeit jūs vienkārši izvēlaties, kurš zirgs, jūsuprāt, uzvarēs sacīkstēs.

  Katrā virzienā: likmes katrā virzienā ir viens no populārākajiem likmju veidiem Kentuki Derbijā, galvenokārt sacensību neparedzamā rakstura dēļ.

  Likme katrā virzienā būtībā ir divas atsevišķas likmes, kas tiek veiktas vienam zirgam. Pirmā no šīm likmēm ir par to, ka jūsu zirgs uzvar, otrā ir par jūsu zirga likšanu.

  Tas, kas nosaka izvietojumu, mainīsies no sporta totalizatora uz sporta totalizatoru, lielākā daļa piedāvājot otro, trešo vai ceturto vietu, bet daži pat pazeminās līdz sestajai vietai. Jūs, iespējams, atradīsit dažus ļoti dāsnus piedāvājumus, ņemot vērā pasākuma popularitāti.

  Protams, jo zemāk jūsu zirgs atrodas, jo zemāka būs jūsu atdeve, tāpēc noteikti paturiet to prātā.

  Ja jūsu zirgs uzvar un esat izdarījis likmi katrā virzienā, tad jūs saņemsiet naudu gan no likmes uzvaras daļas, gan no vietas daļas. Tomēr, ja jūsu zirgs tikai ieņem vietu, jūs nesaņemsiet izmaksu par sava zirga laimestu.

  Pirmo reizi derību veicējiem jāņem vērā arī tas, ka, veicot likmi, jūsu likme tiks dubultota.

  Taisnā prognoze: Prognozes likme var būt lielisks naudas pelnītājs Kentuki derbijā, taču tās var būt arī ļoti grūti izdarīt pareizi.

  Taisnā prognozes likme jeb 'exacta', kā to sauc štatos, ir tad, kad jūs prognozējat, kuri zirgi finišēs pirmais un otrais pareizajā secībā.

  Tricast: Tricast likme vai trifecta būtībā ir tāda pati likme kā taisnā prognoze, tikai šoreiz jūs arī mēģināsit izvēlēties, kurš zirgs finišēs trešajā vietā.

  Šī likme ir vēl grūtāka, un to mēdz izdarīt tikai patiešām drosmīgi derību veicēji vai patiešām pieredzējuši un zinoši.

  Kentuki derbijs ir vienas no unikālākajām un aizraujošākajām sporta sacensībām pasaulē, un tādēļ sacensību uzvarētāja noteikšana var būt ārkārtīgi sarežģīta.

  Sacensībās piedalās 20 skrējēji, kas ir lielākais no visām sacīkstēm Amerikas Savienotajās Valstīs, kas nozīmē, ka jums ir iespēja uz sacensībām izdarīt vairākas likmes. Šajās sacīkstēs vienmēr tiek ieteiktas likmes katrā virzienā, jo prognozēt uzvarētāju var būt diezgan grūti.

  Kvalifikācija Kentuki derbijam ir bēdīgi grūta, jo ikgadējā ceļā uz Kentuki derbiju vidēji ir aptuveni 46 sacīkstes. Šis garais process sniedz derību slēdzējiem daudzas iepriekšējās sacīkstes, kuras jāanalizē un jāizšķir, lai gan ir vērts atcerēties, ka Derbijs ir neticami unikāla sacīkste un daudzi zirgi, iespējams, iepriekš nav skrējuši šādu trasi.